Всеукраїнська казначейська акція “Об’єднаємо Україну!
![](https://shevrada.dp.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSCN5397.jpg)
Триває Всеукраїнська казначейська акція “Об’єднаємо Україну!”, до якої із задоволенням приєдналися і працівники управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі м.Дніпра.
На прапорі, який створювали казначеї, зображено офіційний геральдичний символ Шевченківського району міста Дніпра, уособленням якого є червоний птах Фенікс — символ відродження.
Працівники управління взяли участь у акції задля підтримки національної єдності, традицій державотворення, честі та гідності українського народу, бо прапор є символом суверенитету України. Під ним українці йшли до самостійності і незалежності.