Вітання голови Шевченківської районної у місті ради Ситника М.П. на Святі Останнього дзвоника в СЗШ № 81
![](https://shevrada.dp.ua/wp-content/uploads/2016/08/81_szsh.jpg)
Останній дзвоник – важлива подія для усіх в школі. Для випускників – це поріг нового часу, зрілості і незалежності, для вчителів – хвилювання за подальшу долю своїх учнів і надія на те, що вона складеться щасливо. Свято розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова привітання Заступника міського голови Молошної Олени Леонідівни та Голови Шевченківської районної у місті ради — Ситника Миколи Петровича, які побажали випускникам успіхів на життєвому шляху, гідності і честі у виконанні громадянських обов’язків, відповідальності перед батьками та країною. Микола Петрович також вручив відзнаки переможцям наукових та творчих конкурсів та довгострокових програм.