Привітання дітей до Дня захисту дітей !
![](https://shevrada.dp.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210601_152244-1-1-300x169.jpg)
В цей день, Адміністрація Шевченківського району, за підтримки депутата міської ради Кривошеєва Євгена та депутата обласної ради Мороза Андрія, привітала дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Діти, які виховуються у будинку сімейного типу, Іванець Людмили отримали спортивний інвентар для активних ігор та багато солодощів.
Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла щасливою, розумною, здоровою і талановитою. Нехай наших діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються!
![](https://shevrada.dp.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210601_142338-300x169.jpg)
![](https://shevrada.dp.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210601_142313-300x169.jpg)