Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ПРО ПОРЯДОК ЕМІСІЇ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК, ЯКІ ОДНОЧАСНО Є ПЕНСІЙНИМ ПОСВІДЧЕННЯМ
Починаючи з 1 липня 2016 р. виплата усіх видів соціальної допомоги та компенсацій внутрішньо переміщеним особам здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв Публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”
Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Строк дії електронного пенсійного посвідчення як платіжної картки встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації одержувача пенсії у відділеннях банку перші 2 рази кожні шість місяців, надалі – кожні 12 місяців.
Алгоритм дії внутрішньо переміщеної особи щодо виготовлення платіжної картки:
1. Звернутися до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку.
2. Надати:
довідку тимчасово переміщеної особи (відповідно до постанови КМУ від 1 жовтня 2014 р. № 509);
фотокартку;
відомості, зазначені у п.3 Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень у Пенсійному фонді України та його органах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25 березня 2004 року № 4-1, а саме:
реєстраційний номер облікової картки платника податків;
серія та номер паспорта;
прізвище, ім’я та по батькові;
дата народження;
стать;
номер особового рахунку;
вид пенсії: за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника, за вислугу років;
у разі призначення пенсії по інвалідності – групи, причини інвалідності (із зазначенням у відповідних випадках нозологічних форм захворювань);
терміну дії посвідчення.
3. Підтвердити згоду на обробку даних, зазначених в електронній заяві, відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.
Електронне пенсійне посвідчення видається пенсіонеру особисто у вказаному ним у заяві відділенні банку.
При зверненні одержувача пенсії до відділення банку – банк забезпечує його ідентифікацію, активує банківський платіжний додаток на електронному пенсійному посвідченні (шляхом введення ПІН-коду) та вводить ПІН-код до електронного цифрового підпису.
Разом з електронним пенсійним посвідченням видається інструкція про його використання.
Адреси прийомних громадян та номери «гарячих» телефонних ліній:
Бабушкінський відділ обслуговування громадян:
49033, м.Дніпропетровськ, пр. Богдана Хмельницького (попередня назва вул. Героїв Сталінграда), буд.116а, тел. 375 44 20;
Кіровський відділ обслуговування громадян:
49033, м.Дніпропетровськ пр. Богдана Хмельницького (попередня назва вул. Героїв Сталінграда), буд.116а , тел. 375 44 41;
Жовтневий відділ обслуговування громадян:
49005, м.Дніпропетровськ, вул.Писаржевського, буд.1а, тел.
374 32 00.