В Дніпропетровській області ліквідовано конвертцентр з обігом понад 642 млн. грн.
Працівниками податкової міліції Дніпропетровської області в рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.358, ч.3 ст.191 КК України припинено діяльність конвертаційного центру.
Встановлено групу осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності зареєстрували та придбали низку транзитно-конвертаційних суб’єктів підприємницької діяльності.
Схема роботи полягала в тому, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки фіктивних СГД, які в подальшому знімали готівкою учасники центру для передачі посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 10-12% за конвертацію.
Загальний обіг проконвертованих коштів протягом 2015-2016 років склав понад 642 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають понад 107 млн. гривень.
Під час проведення слідчих дій проведено 10 санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях, за адресами проживання фігурантів та їх автомобілях.
За результатами обшуків вилучено 148 тис. доларів США, 608 тис. гривень і 7 тис. євро готівкою, 20 печаток, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, засоби зв’язку та документацію, які свідчать про протиправну діяльність.
На 29 розрахункових рахунків ФСПД (на 5 з яких заблоковано 87 тис. гривень) накладено арешт.
Слідчі дії тривають.
За 9 місяців поточного року на Дніпропетровщині зібрано
38,6 млрд. грн. податкових і митних платежів
та 9,7 млрд. грн. єдиного внеску
Впродовж січня – вересня 2016 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (без урахування ЄСВ) 38 млрд. 566,6 млн. грн. Про це проінформувала виконуюча обов’язки начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.
Так, до державного бюджету протягом дев’яти місяців поточного року спрямовано 26 млрд. 985,1 млн. грн., в тому числі Дніпропетровською митницею ДФС – 11 млрд. 683,2 млн.
До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками сплачено 11 млрд. 581,5 млн. грн. Це на 2 млрд. 900,6 млн. грн. (або на 33,4%) більше фактичних надходжень січня – вересня 2015 року.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку 2016 року зібрано 9 млрд. 688,2 млн. грн.
Отримати гарний настрій та добре підкріпитися змогли гості благодійного ярмарку, що пройшов в Університеті митної справи
і фінансів міста Дніпро
«Чого лише немає на цій ярмарці! Колеса, скло, дьоготь, тютюн, ремінь, цибуля, крамарі всякі галас – все злилося в один безладний гомін» – ці безсмертні строки Миколи Гоголя з «Сорочинського ярмарку» давно стали хрестоматійним описом традиційного українського ярмаркування! І саме такий, чи майже такий, ярмарок змогли побачити в першу неділю жовтня гості на традиційному студентському благодійному ярмарку, який щорічно проводять в Університеті митної справи і фінансів міста Дніпро.
Заставлені наїдками та напитками широкі столи на подвір’ї університету приманювали гостей соковитим м’ясом і ковбасою, пиріжками, варениками, сиром, канапками та солодощами. На всі смаки і гаманці! Студенти університету, в переважній більшості, в колоритному національному вбранні: вишиванках, жупанах та віночках зазивали покупців фантазією, кмітливістю та наполегливістю.
А до цього, гарного настрою добавляли і театралізовані постанови, з тієї ж «Сорочинської ярмарки». Виступи студентського ансамблю. Народні пісні і запальна музика.
Кожний факультет університету, представлений на ярмарку, не лише тішив гостей, але і представляв свої кулінарні та художні знахідки журі, на чолі з першим проректором університету, головою вченої ради, доктором історичних наук Віктором Ченцовим, на думку якого: «Головна мета подібних благодійних ярмарків, які в університеті проходять щорічно, надихають студентів розкривати свої особисті таланти і, в той же час, відчувати єдність в колективі. Робити спільні справи задля добробуту кожного».
Звичайно, були і переможці. Учасники дійства отримали гарний настрій та досвід ярмаркування! А всі виручені кошти підуть на благодійні цілі – підтримку тих, хто чекає на неї.
2